امروزه پیشرفت تکنولوژی و عوامل تاثیرگذاری چون کرونا، باعث شده کسب و کارهای آنلاین رونق گرفته و نیاز به مشاور سئو بیش از پیش احساس شود. زیاد شدن تعداد کسب و کارهای آنلاین، افزایش خرید آنلاین را به دنبال داشته و باعث شده صاحبان کسب و کارها به اهمیت سئو برای وب سایت خود پی ببرند. سئو باعث افزایش بازدید وبسایت شما شده و در نتیجه مشتری بیشتر و درآمد بالاتر را برای شما فراهم می کند. برای انتخاب شرکتی معتبر در راستای ارائه خدمات سئو، باید با مشاور سئو مشورت کرده و راهنمایی های لازم را از ایشان بگیرید. با همراه باشید تا در ادامه با مشاور سئو بیشتر آشنا شویم.

مشاور سئو کیست؟

مشاور سئو متخصصی است که در زمینه سئو فعالیت دارد و به تمامی تکنیک های سئو آشنایی کامل دارد. مشاور سئو به صاحبان کسب و کارهای آنلاین در بالابردن رتبه خود در گوگل و افزایش بازدید وبسایت کمک می کند. همانطور که گفته شد افزایش بازدید وبسایت، افزایش مشتری را به دنبال دارد. ولی باید بدانید هر کسی نمی تواند در این حوزه به عنوان متخصص فعالیت کند و تجربه مشاور سئو برای رسیدن به نتایج دلخواه بسیار مهم است.
آناژو مجرب ترین متخصصان و مشاوران سئو را برای راهنمایی شما عزیزان در نظر گرفته تا بتوانید وبسایت خود را در صفحه اول گوگل ببینید. اگر برای ورود به حوزه سئو مشتاق هستید و میخواهید به یک متخصص و مشاور سئو تبدیل شوید، دوره آموزش جامع سئو را از دست ندهید.

چرا به مشاور سئو نیاز داریم؟

در سال های اخیر افزایش چشمگیر دیجیتال مارکتینگ را داشته ایم و همین موضوع باعث داغ شدن رقابت میان کسب و کارهای آنلاین شدهاست. حتی کسب و کارهایی که قبلا فقط امکان خرید حضوری داشتند به فکر ایجاد وبسایت و افزایش فروش به صورت آنلاین افتاده و در این رقابت مشارکت ویژه ای داشته اند. پس با شرایط پیش رو امکان افزایش این کسب و کارها بسیار زیاد خواهد بود.
حال برای دیده شدن در میان کسب و کارهای رقیب باید با یک مشاور سئو در زمینه افزایش رتبه وبسایت صحبت کرده و کار را به متخصص حرفه ای سئو بسپارید. مشاور سئو تمامی مواردی که باعث ارتقا رتبه وبسایت شما می شود را بررسی کرده تا شما را برای رسیدن به موفقیت در مسیری درست هدایت کند. هنگامی که این مسیر را با راهنمایی های مشاور سئو طی کنید، به نتایج دلخواه خواهید رسید. منظور از نتایج دلخواه زمانی است که مشتری کلمه مشترک با کسب و کار شما را جستجو می کند و وبسایت شما در صفحه اول نمایش داده می شود.
اگر برای کسب و کار خود قصد طراحی سایت در اصفهان را دارید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

وظایف مشاور سئو

مشاور سئو وظیفه دارد با آگهی کامل از تکنیک های سئو، مسیر درست را به شما نشان داده و وبسایت را در آن مسیر برای رسیدن به نتایج هدایت کند. در طی این مسیر مشاور سئو مواردی را برای نزدیک شدن به نتایج بیان می کند که اگر با آگاهی کامل و تخصص در زمینه سئو باشد باعث افزایش رشد وبسایت خواهد شد.همچنین می توان وظایف یک مشاور سئو را در موارد زیر خلاصه کرد:
• آنالیز و بررسی سایت
• آنالیز و بررسی سایت رقبا
• بررسی حوزه کاری
• بررسی شیوه فعالیت
• بررسی قدم های قبلی سایت

نکات انتخاب مشاور سئو

هنگامی که می خواهید یک متخصص و مشاور سئو را برای آنالیز و ارتقا وبسایت خود انتخاب کنید باید نکات زیادی را مد نظر قرار دهید. برای مثال چند نمونه از نکات مهم و تاثیرگذار در انتخاب مشاوره سئو سایت را بیان می کنیم:
• آیا مشاور سئو همه تکنیک های سئو را به صورت صحیح انجام می دهد؟
• پنل مشاور برای طی کردن مسیر درست چیست؟
• برگذاری جلسات به صورت هفتگیست یا ماهانه؟
• نمونه کارهای قبلی در چه وضعیتی هستند؟
اگر مشاور سئو سایت بتواند به سوالات بالا به درستی پاسخ دهد، می توان گفت یکی از قدم های مهم در انتخاب مشاور را برداشته اید.

خدمات مشاوره سئو حرفه ای سایت

اهمیت انتخاب مشاور سئو سایت به اندازه انتخاب مشاور کنکور مهم است. یک انتخاب حساس که آینده کاری شما را در بردارد. برای انتخاب یک مشاور سئو که در حوزه سئو حرفه ای باشد باید نمونه کارهای آن فرد را در این حوزه بررسی کرده تا به تجربه و تخصص فرد پی ببرید.
یاسین رحمتیان مشاور و کارشناس سئو و دیجیتال مارکتینگ آناژو دارای 7 سال تجربه در حوزه سئو می باشد. تمامی جلسات مشاوره سئو می تواند به صورت حضوری یا حتی انلاین از طریق اسکایپ یا واتساپ انجام گرفته و مباحث مربوط به سئو سایت و ارتقا آن مورد بررسی قرار گیرد. برای مشاهده نمونه کار و دریافت مشاوره سئو با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول
چه مدت زمانی طول میکشد تا سایت به صفحه اول گوگل برسد؟
این یکی از مواردی است که باید با توجه به موضوع وبسایت و کلمات کلیدی مرتبط با آن موضوع بررسی گردد. همچنین رقبای حوزه کسب و کار در مدت زمان ارتقا وبسایت بسیار اهمیت دارد.

چه تضمینی برای لینک اول گوگل دارید؟
هیچگاه نمی توان گفت قطعا به لینک اول گوگل خواهیم رسید اما تمام تلاش تیم آناژو این است که علاوه بر صفحه اول، جایگاه لینک اول نیز از نتایج سئو سایت باشد.

مشاوره رایگان سئو هم دارید؟
شما می توانید قبل از ثبت قرارداد، یک جلسه مشاوره رایگان داشته باشید.