طراحی سایت حرفه ای از ملزومات هر نوع کسب و کاری در عصر حاضر می باشد. برای اینکه به کاربران بیشتری دست پیدا کنید طراحی سایت حرفه ای خود را هر چه زودتر سفارش دهید.
چنانچه می خواهید وب سایتی حرفه ای با بیشترین امکانات را داشته باشید، با کارشناسان ما در آناژو تماس بگیرید تا با پکیج های طراحی سایت حرفه ای آشنا شوید.

مراحل طراحی سایت حرفه ای

اولین قدم برای شروع ساخت سایت حرفه ای طراحی گرافیک وب سایت می باشد. کارشناسان ما به روز ترین طراحی هایی که هم از نظر رابط کاربری و هم تجربه کاربری برای کاربران جذاب باشد را طراحی می کنند. پس از آن تیم برنامه نویسی قالب مورد تایید کارفرما را کدنویسی می کند. پس از اتمام برنامه نویسی تیم فنی تست های لازم را انجام می دهد.

بیشتر بخوانید : سئو در اصفهان

پیاده سازی و طراحی سایت حرفه ای رایگان

شاید در هنگام جستجو در اینترنت با عبارت هایی چون طراحی سایت حرفه ای ارزان یا ساخت سایت فروشگاهی حرفه ای ارزان روبرو شده باشید. بسیاری از مشتریان نیز در مورد هزینه ی طراحی سایت حرفه ای سوال می پرسند. حقیقت آن است که برای داشتن یک وب سایت حرفه ای می بایست هزینه کنید. مطمئن باشید پس از راه اندازی یک وب سایت حرفه ای با استراتژی مشخص سود زیادی نصیب شما خواهد شد.

ساخت و طراحی سایت حرفه ای در تمام شهرهای ایران

با یک جستجوی ساده در اینترنت با شرکت های زیادی آشنا می شوید که هر کدام از آن ها طراحی سایت حرفه ای در اصفهان، طراح سایت حرفه ای در کرج و شهرهای دیگر را تبلیغ کرده اند.
اما به کدام یک می توانید سفارش پیاده سازی سایت حرفه ای خود را بسپارید؟
آناژو به عنوان یک شرکت با سابقه در زمینه ی طراحی انواع وب سایت های حرفه ای و با در اختیار داشتن مجرب ترین برنامه نویسان و طراحان گرافیست، ساخت سایت حرفه ای شما را انجام می دهد.

طراحی سایت حرفه ای ارزان

شاید برایتان پیش آمده باشد که برخی از شرکت ها و طراحان سایت شما را به طراحی سایت ارزان تشویق کرده باشند. اما چند نکته را در طراحی سایت ارزان باید مورد توجه قرار داد.
1. وب سایت هایی که با مبالغ بسیار پایین طراحی می شوند، پس از تحویل پروژه هیچ گونه پشتیبانی از کارفرما انجام نمی دهند.
2. قواعد و اصول اولیه سئو در این گونه سایت ها رعایت نمی شود.
3. زیر ساخت قوی در این گونه سایت ها وجود ندارد. به دلیل اینکه از تکنولوژی های به روز در این گونه سایت ها استفاده نشده است.
4. به دلیل اینکه از قالب آماده در طراحی سایت ارزان استفاده می شود، قالب وب سایت شما مشابه بسیاری از سایت های اینترنتی می باشد.
5. در طراحی سایت های ارزان بر خلاف طراحی وب سایت های حرفه ای به مباحثی چون هویت بصری اهمیتی داده نمی شود.

طراحی سایت حرفه ای بدون کدنویسی

بعضی از شرکت های طراحی سایت در ایران از قالب های آماده استفاده می کنند. مدت زمان راه اندازی سایت با قالب آماده بسیار کمتر از قالب های اختصاصی می باشد. به همین دلیل هزینه ی طراحی سایت با قالب آماده نیز پایین تر می باشد. ولی این تمام ماجرا نیست و متاسفانه با راه اندازی وب سایت با قالب آماده کسب و کار شما توسعه چندانی پیدا نخواهد کرد.
مهم تر آن که چنانچه در آینده قصد توسعه ی وب سایت خود را داشته باشید، با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد.

بهترین شرکت طراحی سایت حرفه ای در ایران

بیش از 15 سال از سابقه ی آناژو در زمینه ی طراحی انواع وب سایت شرکتی و فروشگاهی می گذرد. هدف ما در طی این سال ها ارائه ی بیشترین خدمات با بالاترین کیفیت بوده است.
افتخار می کنیم رضایت از مشتریان را در بین شرکت های طراحی سایت اذعان خود کرده ایم.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت در اصفهان

قیمت طراحی سایت حرفه ای

هزینه ی طراحی و ساخت سایت حرفه ای در مقایسه با وب سایت های معمولی بیشتر می باشد. تفاوت این قیمت ناشی از قابلیت هایی می باشد که در سایت های حرفه ای استفاده می شود. به طور مثال ما در تمام سایت های حرفه ای تنظیمات ابتدایی سئو انجام می شود.
چنانچه می خواهید در کنار رقبای خود وب سایتی قدرتمند داشته باشید از سفارش طراحی سایت ارزان صرف نظر کنید.

ساخت سایت حرفه ای

در ساخت سایت حرفه ای آیتم ها و فاکتورهای زیادی مورد بررسی قرار می گیرند. خروجی کار در این گونه سایت ها به مراتب در سطح بالایی می باشد. استانداردهای جدید موتورهای جستجو در تک تک پروژه ها لحاظ می شود. در مبحث طراحی گرافیک، روانشناسی رنگ ها به صورت جدی دنبال می شود.

طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی
طراحی سایت حرفه ای شرکتی
طراحی سایت حرفه ای خبری

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس یا کدنویسی اختصاصی

در جلسه ی مشاوره ی رایگانی که کارفرمایان محترم با کارشناسان فروش آناژو دارند، غالبا این سوال پرسیده می شود که برای ساخت یک وب سایت حرفه ای از CMS های آماده استفاده کنند یا کدنویسی اختصاصی را سفارش دهند. در پاسخ به این سوال باید گفت هر کدام از این روش ها مزایای خاص خود را دارند. در هر پروژه با توجه به امکانات مورد نیاز شما بهترین سیستم از دیدگاه تیم فنی انتخاب و پیاده سازی می شود.

ما در آناژو در کنار پکیج طراحی سایت حرفه ای با سیستم مدیریت محتوا، طراحی سایت حرفه ای با کدنویسی اختصاصی را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم.

سوالات متداول

مدت زمان پیاده سازی و طراحی سایت حرفه ای چقدر می باشد؟
از همان ابتدا برای پیاده سازی سایت های حرفه ای، طراحی گرافیک قالب به صورت خاص برای هر پروژه انجام می شود. پس از آن صفر تا صد قالب به صورت اختصاصی کدنویسی می شود. فرایند پیاده سازی سایت حرفه ای معمولا بیش از 30 روز کاری می باشد.

هزینه ی طراحی یک سایت حرفه ای از صفر تا صد چقدر می باشد؟
برآورد هزینه ی ساخت وب سایت حرفه ای پس از مشخص شدن نیازهای شما از سایت می باشد.

پشتیبانی سایت های حرفه ای چه مدت می باشد؟
بعد از راه اندازی وب سایت، پشتیبانی از وب سایت شما به مدت یکسال صورت می پذیرد. که این زمان در صورت درخواست شما قابل تمدید می باشد.
آیا نحوه ی استفاده از پنل ادمین آموزش داده خواهد شد؟
کارشناسان پشتیبانی آناژو، امکانات مختلف پنل مدیریت را طی جلساتی حضوری به شما آموزش خواهند داد.