جاوا اسکریپت یا همان js یکی از زبان های برنامه نویسی حوزه‌ی وب بوده و آموزش جاوا اسکریپت اصفهان به افرادی که می خواهند در حوزه فرانت برنامه نویسی وب فعالیت کنند، پیشنهاد می شود. یادگیری این زبان بعد از Html و Css ارجعیت دارد و برای شروع برنامه نویسی تحت وب ضروری است.

جاوا اسکریپت چیست؟

جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی تحت وب است که علاوه بر فریمورک های قدرتمندی که دارد، خود به تنهایی نیز یک زبان مهم برای ایجاد سایت های پویا به حساب می آید. این زبان در بین برنامه نویسان تحت وب بسیار محبوب و پر طرفدار است و برای پیاده سازی Front سایت کاربرد دارد. یادگیری جاوا اسکریپت به شما کمک می کند تا به راحتی با فریمورک های آن آشنا شده و از آن ها برای برنامه نویسی وبسایت ها استفاده کنید.
بعد از گذراندن دوره آموزش جاوا اسکریپت می توانید به یادگیری جی کوئری، ریکت، ویو و… بپردازید. برای شرکت در دوره آموزش ریکت اصفهان به صورت حضوری، با ما تماس بگیرید.

تفاوت جاوا و جاوا اسکریپت

اکثر افرادی که با زبان جاوا جاوا اسکریپت آشنایی ندارند، تصور می کنند جاوا همان جاوا اسکریپت است. در صورتی که این دو زبان هیچ ارتباط و شباهتی با یکدیگر ندارند. جاوا یک زبان برنامه نویسی قدرتمند است برای برنامه های موبایل و کامپیوتر کاربرد دارد. در صورتی که جاوا اسکریپت برای پیاده سازی فرانت وبسایت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

چه کسانی می توانند در دوره آموزش جاوا اسکریپت اصفهان شرکت کنند؟

افرادی که به Html و Css مسلط هستند و قصد دارند در حوزه برنامه نویسی فرانت سایت فعالیت کنند. همچنین افرادی که به طراحی سایت های پویا علاقه دارند و می خواهند ux وبسایت را بهبود دهند، می توانند در کلاس آموزش جاوا اسکریپت شرکت نمایند.

بازار کار جاوا اسکریپت

یادگیری جاوا اسکریپت برای یک برنامه نویس تحت وب لازم است و به پیشرفت در زمینه های مختلف کمک می کند. با یادگیری جاوا اسکریپت به صورت حرفه ای می توانید در زمینه Front End، Back End و یا حتی هر دو، به عنوان برنامه نویس Full Stack، فعالیت کنید. پس از یادگیری کامل جاوا اسکریپت می توانید با کتابخانه ها و فریمورک های آن نیز کار کنید. مثلا با یادگیری ریکت علاوه بر اینکه برنامه نویسی برای شما راحت تر خواهد شد، می توانید اپلیکیشن های موبایل را نیز طراحی کنید.
با وجود تمامی روش های کار در حوزه جاوا اسکریپت، قطعا یافتن کار بسیار آسان خواهد بود و تنها شرط لازم آن، داشتن مهارت کافی است. برای دست یافتن به مهارت در این زبان، کافیست در دوره های آموزش جاوا اسکریپت در اصفهان شرکت نمایید.

آموزش جاوا اسکریپت در اصفهان از مقدماتی تا پیشرفته

اگر می خواهید به یک برنامه نویس وب تبدیل شوید، گذراندن دوره آموزش جاوا اسکریپت اصفهان برای شما لازم و ضروری است. در این دوره با تمامی مباحث از صفر تا صد آشنا می شوید و به علت پروژه محور بودن آموزش می توانید با کسب تجربه، به راحتی وارد بازار کار شوید. کلاس آموزش جاوا اسکریپت در اصفهان توسط اساتید مجرب به صورت حضوری برگزار خواهد شد. برای اطلاع از شرایط دوره و نحوه ثبت نام با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول
پیش نیاز های شرکت در کلاس آموزش جاوا اسکریپت اصفهان چیست؟
قبل از شروع دوره لازم است بر Html و Css مسلط باشید.

یادگیری جاوا اسکریپت چه مدت زمان می برد؟
پاسخ این سوال برای هر شخص متفاوت است. مدت یادگیری زبان جاوا اسکریپت، به زمانی که در طول روز به تکرار تمرین مباحث اختصاص می دهید، بستگی دارد.

بعد از گذراندن دوره آموزش جاوا اسکریپت اصفهان می توانم یادگیری ریکت را شروع کنم؟
بله پس از یادگیری صفر تا صد جاوا اسکریپت می توانید به راحتی یادگیری ریکت را شروع کنید.