با پیشرفت تکنولوژی و استفاده ی عموم مردم از اینترنت طراحی سایت املاک اهمیت دوچندانی پیدا کرده است. در طراحی سایت املاک فاکتورهای گوناگونی با دقت بالایی بایستی پیاده سازی شوند. یکی از این قابلیت ها ریسپانسیو بودن وب سایت طراحی شده می باشد. طراحی سایت واکنش گرا این کمک را به کاربر می کند تا در هنگام بازدید سایت با موبایل یا تبلت تصاویر و محتوا را به درستی مشاهده کند.
جلسه ای برای مشاره ی رایگان طراحی سایت املاک با واحد بخش فروش ما خواهید داشت. در این جلسه بخش هایی که می تواند به شما در پیشرفت پروژه کمک کند توضیح کامل داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید : سئو در اصفهان

اهمیت طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک فقط به مشاوران املاک محدود نمی شود. چنانچه می خواهید در آینده در این زمینه فعالیت کنید یا شرکت ساختمانی تاسیس کنید، طراحی سایت املاک می تواند بستر مناسبی برای فعالیت شما در این زمینه باشد.
در طی سال های اخیر مشاورین املاک که شعب مختلفی نیز در شهرهای ایران دارند، به طراحی سایت املاک پرداخته اند. به این ترتیب آن ها می توانند در بسیاری از هزینه های خود صرفه جویی کنند، به دلیل اینکه کاربران می توانند مشخصات حدودی ملک را داخل سایت مشاهده کنند.

شاید تا چند سال پیش برای بازدید از یک ملک یا خرید زمین، باید کوچه به کوچه مشاورین املاک در سطح شهر را زیر پا می گذاشتید تا بتوانید ملک دلخواه خود را پیدا کنید. اما اکنون با وجود سایت های آنلاین در زمینه ی ملک می توانید به راحتی از هر نقطه ی ایران ساختمان مورد نظر خود را پیدا کنید و در کمترین زمان ممکن از آن بازدید داشته باشید.

ساخت سایت املاک

در طراحی سایت های املاک امکانات و ماژول های زیادی به کار برده می شود. کارشناسان فنی آناژو هر سایت را با استفاده از جدید ترین تکنولوژی ها پیاده سازی می کنند. طراحی سایت مشابه دیوار یکی از سایت های پرطرفدار در زمینه ی املاک می باشد.

مشخص کردن انواع معاملات (اجاره ، فروش ، تهاتر ، رهن و…)
تعریف دسته بندی های اصلی (زمین ، کلنگی ، مغازه ، تجاری ، اداری ، آپارتمان و…)
مشخص کردن امکانات ساختمان مانند تعداد خط تلفن ، انباری ، آسانسور و …
معرفی ملک های زیر قیمت یا فروش فوری
امکان افزودن فایل های جدید ملکی به صورت نامحدود
نمایش موقعیت دقیق ملک بر روی نقشه
توضیحاتی اضافی در رابطه با هر ملک و تصاویر آن
قسمت وبلاگ در رابطه با تازه ترین خبرها در مورد ملک و زمین
جستجوی ملک مورد نظر بر اساس متراژ، منطقه یا قیمت برای کاربران
مشخص کردن مناطق مختلف شهری
قرار دادن شماره های تماس مشاورین املاک مجموعه
مشخص کردن ملک های خاص و اکازیون
ارائه ی آمار به صورت دقیق از تعداد بازدید آگهی
امکان اضافه مردن توضیحات دلخواه به آگهی
قرار دادن ویدیو و تصاویر هر ملک در سایت
امکان اضافه کردن شهرهای مختلف ایران با دسته بندی های گوناگون

قیمت طراحی سایت املاک

در طراحی سایت املاک فاکتورهای متعددی تاثیر گذار می باشند. در ابتدا شناسایی خواسته ها و ویژگی های که مد نظر شما می باشد انجام می شود.
پس از آن هزینه ی پیاده سازی تک تک آیتم های سایت انجام می شود تا قیمت نهایی طراحی سایت املاک محاسبه شود.
به طور مثال می توان ماژولی با عنوان مقایسه ی بین ساختمان های هر منطقه پیاده سازی نمود.
ما به شما این ضمانت را می دهیم، وب سایتی که تحویل می گیرید از نظر فنی و کیفی در بالاترین سطح کدنویسی شود. به این ترتیب در صورتی که در آینده تصمیم داشته باشید آپدیت هایی را بر روی آن انجام دهید به مشکلی برنخواهید خورد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت املاک حرفه ای یا طراحی سایت املاک ارزان

تمام پروژه های طراحی سایت در آناژو به صورت اختصاصی و از صفر تا صد پیاده سازی می شود. تبلیغاتی مانند طراحی سایت املاک ارزان یا طراحی سایت املاک رایگان در سطح اینترنت و شبکه های اجتماعی می شود. اما ما به عنوان یک تیم حرفه ای کیفیت خروجی کار را در نظر می گیریم.

طراحی سایت مشاور املاک

یکی از اقدامات مهم مشاورین املاکی که دارای نمایندگی هایی در سطح کشور می باشند، طراحی سایت حرفه ای املاک با قابلیت های گوناگون می باشد. برخی از آگهی هایی که در سایت های املاک قرار داده می شود، از نظر درستی و صحت آن مشکلاتی وجود دارد که ادمین وب سایت می تواند پس از بررسی های لازم آن را اصلاح کند.

قالب آماده سایت املاک (سایت ساز املاک)

برخی از شرکت های طراحی سایت متاسفانه از قالب های آماده در ساخت سایت املاک استفاده می کنند.
موردی که در اغلب قالب های آماده وجود دارد، عدم توسعه پذیری سیستم در آینده می باشد. وب سایتی که تحویل می گیرید می بایست قابلیت آپدیت در تمامی آیتم ها را داشته باشد. استفاده از سایت سازها نیز نمی تواند برای ساخت سایت یکپارچه مناسب باشد. در سایت های املاک نیز همانند دیگر پروژه ها سئوسازی اولیه رعایت می شود. همچنین در صورتی که احتیاج دارید اپلیکیشن متصل به وب سایت داشته باشید، می توانید طراحی اپلیکیشن اندروید خود در کنار وب سایت را سفارش دهید.

سوالات متداول
زمان طراحی سایت املاک به چه صورت می باشد؟
به طور میانگین زمان راه اندازی سایت های املاک 30 روز کاری می باشد. ابتدا طراحی گرافیکی اختصاصی سایت انجام می شود و پس از آن کدنویسی شروع می شود.

هزینه ی پیاده سازی سایت برای مشاور املاک چقدر می باشد؟
در سایت های املاک از صفر تا صد پروژه به صورت اختصاصی کدنویسی می شود. به همین دلیل پس از ماژول های مورد نیاز شما برآورد قیمت امکان پذیر می باشد.

دسترسی پنل مدیریت سایت مشاور املاک چگونه می باشد؟
پنل ادمین به گونه ای طراحی می شود که به راحتی کاربران سایت آگهی های مربوط به هر قسمت مانند رهن و اجاره یا خرید و فروش را قرار دهند.