آموزش Nodejs اصفهان برای کسانی که قصد دارند در زمینه Back End وبسایت کار کنند و با جاوا اسکریپت آشنایی دارند، بسیار مناسب است. البته Nodejs کاربردهای زیادی در دنیای نرم افزار دارد که برنامه نویسی سمت سرور یا همان Back End از مهم ترین کاربردهای آن محسوب می شود.

Nodejs چیست؟

Nodejs یک محیط ران تایم (Runtime) و اپن سورس برای جاوا اسکریپت است که در خارج از مرورگر کدهای جاوا اسکریپت را اجرا می کند. در واقع با استفاده از Nodejs امکان دسترسی به دیتابیس فراهم می شود.

چرا از Nodejs استفاده کنیم؟

این زبان کاربرد و مزایای بسیاری دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:
• سرعت بالا
• انعطاف پذیری و بازدهی بالا
• ترکیب با میکرو سرویس ها
• بازار کار گسترده
• امکان کدنویسی هر دو سمت Front و Back End را فراهم می کند

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که قصد دارند علاوه بر پیاده سازی فرانت سایت، روی بک اند یا همان سمت سرور نیز کار کنند، به دلیل آشنایی با جاوا اسکریپت می توانند به راحتی Nodejs را نیز فرا گرفته و به عنوان برنامه نویس Full Stack فعالیت کنند. بنابراین اگر چنین تصمیمی دارید، با ثبت نام در دوره آموزش Nodejs اصفهان می‌توانید به هدف خود برسید.

چرا آناژو را برای شرکت در کلاس های آموزش Nodejs اصفهان انتخاب کنیم؟

مزایای شرکت در دوره های آموزشی آناژو:
– کلاس حضوری
– امکان پرسش و پاسخ و رفع اشکال
– آموزش پروژه محور
– آموزش تمامی مباحث از صفر تا صد
– ورود به بازار کار پیش ار گذراندن دوره

پیش نیاز یادگیری Nodejs چیست؟

لازمه یادگیری نود جی اس، تسلط بر جاوا اسکریپت است. اگر با جاوا اسکریپت آشنایی ندارید می توانید با شرکت در دوره آموزش جاوا اسکریپت اصفهان ابتدا آن را به صورت حرفه ای یاد گرفته و سپس در دوره آموزش نود جی اس شرکت نمایید.

سرفصل های دوره آموزش Nodejs اصفهان

در این دوره تمامی مباحث مربوط به Nodejs به طور کامل، از صفر تا صد آموزش داده می شود. به طور کلی سر فصل های این دوره شامل موارد زیر است:
• آشنایی با Nodejs
• Module
• Core Module
• ساخت وب سرور

آموزش Nodejs در اصفهان از مقدماتی تا پیشرفته

اگر می خواهید در حوزه بک اند سایت مهارت پیدا کنید، گذراندن دوره آموزش Nodejs اصفهان برای شما مفید خواهد بود. طی این دوره تمامی مباحث از صفر تا صد توسط اساتید مجرب به شما آموزش داده می شود. با گذراندن این دوره، به علت پروژه محور بودن آموزش، می توانید تجربه کسب کرده و به راحتی وارد بازار کار شوید. برای اطلاع از شرایط ثبت نام در کلاس آموزش Nodejs در اصفهان با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول
آیا دوره به صورت حضوری برگزار می شود؟
بله کلاس آموزش Nodejs در اصفهان به علت بازدهی بالاتر و ایجاد امکان پرسش و پاسخ به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

یادگیری Nodejs چقدر زمان می برد؟
برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس در حوزه Nodejs، مدت زمانی که برای یادگیری و تمرین اختصاص می دهیم بسیار مهم بوده و می توان گفت یک عامل تاثیر گذار است.

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟
کسانی که هیچ آشنایی با جاوا اسکریپت و وقت برای تمرین ندارند.